JUŻ WIOSNA !
Coraz cieplej, więc sporo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu, wykorzystując ciepło promieni słonecznych. Kwiecień na świetlicy upłynął pod znakiem gier planszowych i zabaw ruchowych na dworze. Graliśmy w scrabble. Robiliśmy strojne kapelusze i prace plastyczne nawiązujące do tematyki Dnia Ziemi. Z okazji Światowego Dnia Książki czytaliśmy w kwietniu ,,Dzieci z Bullerbyn" i Harrego Pottera.