Posty

Wyświetlanie postów z maj, 2026

MAMY MAJ

Obraz
Maj na świetlicy rozpoczęliśmy w biało-czerwonych barwach, wykonując symbole narodowe. Zaczerwieniło i zabieliło się od kotylionów, orzełków, flag i kwiatów z bibuły. Z okazji Dnia Europy pędzle poszły w ruch i zmalowaliśmy kolorową tęczę, która ubarwiła naszą ścienną dekorację na świetlicy. Obchodziliśmy też Międzynarodowy Dzień Rodziny, wykonując prace plastyczne z szacunkiem nawązujące do tematyki tego święta.