W MARCU JAK W GARNCU
W marcu jak w garncu! W marcu czuć było już w powietrzu wiosnę i zbliżające się święta Wielkiej Nocy. Zrobiliśmy wiele pisanek, palm wielkanocnych. Dziewczynki zrobiły również piękną Marzanne, którą żal było spalić i gościła w naszej sali całą wiosnę:)