W MARCU JAK W GARNCU

W marcu jak w garncu!
W marcu czuć było już w powietrzu wiosnę i zbliżające się święta Wielkiej Nocy. Zrobiliśmy wiele pisanek, palm wielkanocnych. Dziewczynki zrobiły również piękną Marzanne, którą żal było spalić i gościła w naszej sali całą wiosnę:) 







 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Witamy po wakacjach!

CZERWCOWY LUZ

WIELKANOC