MAMY MAJ

Maj na świetlicy rozpoczęliśmy w biało-czerwonych barwach, wykonując symbole narodowe. Zaczerwieniło i zabieliło się od kotylionów, orzełków, flag i kwiatów z bibuły. Z okazji Dnia Europy pędzle poszły w ruch i zmalowaliśmy kolorową tęczę, która ubarwiła naszą ścienną dekorację na świetlicy. Obchodziliśmy też Międzynarodowy Dzień Rodziny, wykonując prace plastyczne z szacunkiem nawązujące do tematyki tego święta.  




 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Witamy po wakacjach!

CZERWCOWY LUZ

WIELKANOC