JUŻ NIEDŁUGO WAKACJE

W czerwcu Dzień Dziecka obchodziliśmy na placu zabaw. Było kreatywnie, zabawnie i niezwykle miło. Odwiedziła nas nauczycielka muzyki Aleksandra Fudala. Czerwiec upłynął też pod znakiem zabaw na świeżym powietrzu. A jak zabawa, to nie może zabraknąć atrakcji na Pikniku Rodzinnym. Lato, lato, lato czeka... niedługo wakacje. Dużymi krokami zbliżamy się do końca roku szkolnego. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować naszym Świetliczakom za wspólnie spędzony czas i życzyć udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!





















 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Witamy po wakacjach!

CZERWCOWY LUZ

WIELKANOC